Mrazírna byla postavena v roce 1997. Skupina EUROFROST ji koupila v roce 2002 a od té doby zde nabízíme našim zákazníkům kompletní služby spojené se skladováním v moderní mrazírně - mražení na minus 19 °C, uskladnění v regálových systémech, vysokozdvižné i ručně vedené vozíky značky Jungheinrich a kvalifikovaný personál.

  Na Vaše přání lze zboží označit novými etiketami (např. při dovozu a opětovném prodeji) či ručně přeskládat na palety EUR (z atypických palet či přímo z kontejnerů). Díky zmrazovacímu tunelu (intenzivní mražení vzduchem, který má minus 35 °C) není problém zamrazit chlazené zboží na požadovanou teplotu i v jádře v nejkratší možné době. Skladovací kapacita tohoto skladu se po přístavbě v roce 2006 zvýšila na 9 100 m3, což znamená 2 400 paletových míst. Část této skladové kapacity je možné využívat i jako celní sklad pro import a export do třetích zemí (mimo EU). Pracovní doba od 7 do 16 hodin v pracovní dny umožňuje maximální využití naší mrazírny jako logistického skladu pro bezproblémové zásobování Vašich obchodních partnerů, ať již formou vyskladňování celých palet nebo vychystávání jednotlivých kartonů. Vedení skladové evidence je pro nás samozřejmostí. Pro zasílání požadavků na nakládky a vykládky můžete využít e-mailovou adresu cb@eurofrost.cz.

  Pracovní doba: od 7 do 16 hodin v pracovní dny.

  Kde nás najdete?
  Přístup je z Rudolfovské ulice v Novém Vrátě - odbočka doprava (směrem z města Českých Budějovic) je označena, je kolmá na Rudolfovskou ulici - z té je to rovně cca 400 metrů)

  Pracujeme pod dohledem Krajské veterinární správy pro Jihočeský kraj.
  Doklad o schválení a registraci: CZ3655

  Doklad o chválení skladu vedlejších produktů živočišného původu: CZ31711700.pdf

  Eurofrost České Budějovice Eurofrost České Budějovice

Mrazírny Eurofrost s.r.o.
Hlinsko 47
370 01 Rudolfov