Jako rodinná firma se snažíme být neustále nablízku svým zákazníkům. Chceme znát jejich potřeby a tomu přizpůsobovat i další vývoj v oblasti investic a nabídky služeb, ale i řízení procesů.

  Společnost funguje od roku 2002, kdy koupila a začala provozovat mrazírny v Hlinsku u Českých Budějovic. Následně prošly dvěma fázemi rozšíření a provozujeme je dodnes.

  V roce 2007 společnost expandovala do Prahy, konkrétně do Úžic u Kralup nad Vltavou, kde vystavěla přímo u dálničního sjezdu (exit 9 dálnice D8) a v těsném sousedství centrálního skladu Tesco nový mrazírenský sklad. Svou stávající podobu získal po 3 rozšířeních v roce 2019 a svou kapacitu zvýšil na 23 tisíc paletových míst pro mražené zboží a 2 tisíce míst pro chlazené zboží.

  V roce 2022 jsme dokončili mrazírnu v Litovli, která nám svou lokalitou umožní pokrýt geograicky celou Českou republiku

  S ohledem na požadavky zákazníků a posílení své pozice jako poskytovatele plného logistického servisu jsme v roce 2013 založili sesterskou společnost FROSTTRANS s.r.o., jejímž úkolem je zajišťovat pro naše zákazníky nákladní dopravu uskladněného zboží, zejména po České republice. FROSTTRANS s.r.o. disponuje 35 vlastními vozidly.

  Jsme si vědomi své odpovědnosti za životní prostředí, a proto se snažíme snižovat energetickou náročnost provozu a tím i množství emisí unikajících do atmosféry.

  Realizované dotační projekty

  SNÍŽENÍ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI VE SPOLEČNOSTI EUROFROST CB A.S.

  FVE Eurofrost

  FVE Eurofrost 2023

  ANGLIČTINA

  Politika kvality

  POLITIKA KVALITY NA OBDOBÍ 2021–2023

  IFS Certifikát-sklad Úžice

  IFS Certifikát-sklad Vítov

  Bio Certifikát 2022-2023

  Z důvodu z přehlednění a zjednodušení procesů Eurofrost přešel na holdingovou strukturu:

  Mateřská společnost:

  EF Holdingová s.r.o.
  se sídlem Hlinsko 47, 370 01 Rudolfov
  IČO: 06922767
  Obchodní společnost je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném u Krajského soudu v Českých Budějovicích pod spisovou značkou C 27355

  Dceřiné společnosti:


  EUROFROST CB a.s.

  Mrazírny Eurofrost s.r.o.

  Rudolfovská s.r.o.

  Jihočeské lesy s.r.o.


Eurofrost Prague