Logistický sklad s kapacitou 25 tisíc paletových míst, z čehož je 23 tisíc pro mražené a 2 tisíce pro chlazené zboží, je umístěn v obci Úžice, přímo u exitu 9 teplické dálnice D8, v těsném sousedství centrálního skladu společnosti Tesco Stores ČR a.s. a MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. Vystavěn byl na přelomu let 2006 a 2007, rozšířen pak byl naposledy v roce 2019.

  Našim zákazníkům nabízíme uskladnění chlazeného i mraženého zboží ve skladu se špičkovým vybavením a zkušenými zaměstnanci. Regálový systém s poloautomatickým zaskladňováním, spolehlivá manipulační technika a logistický systém LOGI od společnosti CID International, a.s. jsou zárukou bezpečného nakládání s Vaším zbožím. Našim zákazníkům nabízíme možnost online náhledu uskladněného zboží na Logi.

  Svým zákazníkům zde nabízíme veškeré logistické služby včetně šokového zmrazování v tunelu při teplotě minus 30 °C - minus 35 °C, vychystávání zboží po kartonech a paletovou distribuci po České republice (ve spolupráci s FROSTTRANS s.r.o.).

  Pracovní doba: od 7 do 17 hodin v pracovní dny, dále po dohodě, v případě potřeby jsme schopni pro Vás fungovat i v nepřetržitém provozu.

  Pracujeme pod dohledem Krajské veterinární správy pro Středočeský kraj.
  Doklad o schválení a registraci: CZ21740251.pdf
  Splňujeme standard IFS: IFS Certifikát

  Eurofrost Prague Eurofrost Prague Eurofrost Prague

Mrazírny Eurofrost s.r.o.
Pražská 264
277 45 Úžice