V současné době hledáme nové spolupracovníky na hlavní pracovní poměr na pozici skladník pro naši provozovnu v Úžicích.

    Co vás čeká:
    Hledáme kolegy, kteří budou mít na starosti zaskladňování a vyskladňování zboží - většinou za pomoci nízkozdvižného vozíku či retraku po paletách, částečně ručně.
    Práce probíhá na směny, a to od 5 do 13:15 a od 13:15 do 21:30 ve všední dny. Třísměnný provoz na druhé hale probíhá od 5, od 13 a od 21 hodin.
    Svátky víkendy jsou dobrovolné a samozřejmě se všemi příplatky dle zákona.

    Nabízíme:
    - stabilní práci
    - přátelský kolektiv menší rodinné firmy
    - odpovídající mzdové ohodnocení
    - možnost profesního růstu
    - příplatek na stravování (stravenky na 100Kč)
    - 5 týdnů dovolené
    - 3 dny na zotavenou (sickdays)

    Požadujeme:
    - spolehlivost a zodpovědnost
    - chuť do práce
    - čistý trestní rejstřík
    - výhodou je znalost práce s manipulační technikou

    Pokud máte zájem pracovat v naší společnosti, můžete zaslat životopis na e-mailovou adresu kukla(at)eurofrost.cz.

    Naše sesterská společnost FROSTTRANS s.r.o. nyní přijímá řidiče vnitrostátní dopravy. Více informací naleznete zde.

Eurofrost Prague